Do kosiarek / agregatów prądotwórczych / odśnieżarek Jest 4 produktów.

Amsoil: specjalistyczne oleje do kosiarek, oleje do agregatów prądotwórczych, oleje do odśnieżarek

Każdy silnik potrzebuje bezkompromisowej ochrony. Tak największe jednostki napędowe, jak i mniejsze silniki zasilające urządzenia nie służące do przemieszczania się wymagają właściwego oleju, który zadba o ich dobrą kondycję na długie lata. Z myślą o tych ostatnich powstał olej Amsoil Formula 4-Stroke 10w30. Znajdziesz go w sklepie internetowym CzarnePaliwo.pl.
Jakie przeznaczenie ma Amsoil Formula 4-Stroke? Jest to olej adresowany do małych silników benzynowych i diesla. Został on przygotowany w oparciu o oleje syntetyczne najlepszej jakości, przez co charakteryzuje się świetnym wskaźnikiem lepkości. Dzięki swoim parametrom Amsoil Formula 4-Stroke zapewnia silnikom całoroczną ochronę, wydłuża ich żywotność i pozwala osiągnąć pełną moc, przez co idealnie sprawdzi się w przypadku silników o małych gabarytach.

Oleje do kosiarek, oleje do agregatów prądotwórczych, oleje do odśnieżarek pełnią równie ważną rolę w silnikach małych pojazdów co ich odpowiedniki w ciężarówkach czy samochodach osobowych. Często urządzenia tego typu są narażone na działanie w wymagających warunkach atmosferycznych – duże amplitudy temperatur, wysokie stężenie wilgotności. Niejednokrotnie z ich usług korzysta się intensywnie w długim okresie czasu. Taki sposób użytkowania sprawia, że małe silniki wymagają odpowiedniego wsparcia. Właśnie po to opracowano specjalne oleje do kosiarek, oleje do agregatów prądotwórczych, oleje do odśnieżarek. Odpowiednio dobrany olej zapobiega przegrzaniu silnika, zapewnia jego lepszą wydajność, oczyszcza go z osadów, a przez to lepiej chroni przed ewentualnymi awariami i pozwala zmniejszyć koszty eksploatacyjne urządzenia. Innymi słowy oleje do kosiarek, oleje do agregatów prądotwórczych, oleje do odśnieżarek to inwestycja, która wkrótce zwróci Ci się z nawiązką. Wybierz Amsoil Formula 4-Stroke dostępny na CzarnePaliwo.pl i miej pewność, że silnik Twojej kosiarki, odśnieżarki czy agregatu jest pod dobrą opieką.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów