ATV / UTV Jest 4 produktów.

Oleje ATV/UTV sygnowane jakością Amsoil


Każdy silnik potrzebuje partnera, któremu będzie mógł zaufać w stu procentach, który będzie go wspierał w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Właśnie takim wsparciem może być sprawdzony olej silnikowy. Znajdziesz go na CzarnePaliwo.pl.

W naszej ofercie posiadamy pełną paletę olejów do różnych typów pojazdów i różnych podzespołów. Lwią część naszych produktów stanowią oleje silnikowe do samochodów, choć to tylko jedna z wielu kategorii produktowych, które oddajemy do dyspozycji naszym Klientom. Inną, bardziej specjalistyczną są oleje ATV/UTV, które z pewnością zainteresują właścicieli quadów i całej gamy pojazdów poruszających się w terenie. Co zatem oznaczają skróty ATV i UTV? Otóż ATV to nic innego jako maszyny przemieszczające się po bezdrożach (all-terrain vehicle). Do tej kategorii zaliczają się coraz to bardziej popularne w Polsce quady. O ile quadom przypisuje się raczej przeznaczenie rekreacyjne lub sportowe, to pojazdy UTV (utility terrain vehcile) służą głównie do pracy w terenie. Korzystają z nich pracownicy Służby Leśnej, weterynarze czy wojsko. Niezależnie od tego, który rodzaj pojazdu trzymasz w swoim garażu, wiedz, że każdy z nich musi radzić sobie w ekstremalnie trudnych warunkach. By im sprostać, warto sięgnąć po oleje ATV/UTV, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających zadaniach.

Oleje ATV/UTV marki Amsoil to niezawodne rozwiązanie, którego jakość poświadczają kierowcy, którzy na co dzień zmagają się z trudami wertepów, wystających kamieni, przewyższeń, grząskiego podłoża, czyli wszędzie tam, gdzie napęd musi dać z siebie wszystko. W tych warunkach Twój silnik może polegać wyłącznie na najlepszych. Takie właśnie są oleje ATV/UTV produkowane przez amerykańskiego potentata Amsoil. Oferowane przez nas oleje ATV/UTV mają duży potencjał ochronny, dzięki któremu silnik i inne podzespoły pojazdów będą wydajne i dynamiczne w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Co więcej, oleje ATV/UTV zwiększają też odpowiednie wyczucie sprzęgła, co bardzo cenią sobie kierowcy poruszający się poza szlakiem. W asortymencie znajdziesz syntetyczne oleje ATV/UTV, dzięki którym dojedziesz do celu niezależnie o wymagań stawianych przez trasę.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów