Filtruj według

Specyfikacja API

Specyfikacja API

Specyfikacja Chrysler

Specyfikacja Chrysler

Specyfikacja Mercedes-Benz

Specyfikacja Mercedes-Benz

Specyfikacja Mack

Specyfikacja Mack

Specyfikacja MAN

Specyfikacja MAN

Specyfikacja ZF

Specyfikacja ZF

Specyfikacja US Military

Specyfikacja US Military

Dodatki

Dodatki do olejów, benzyny czy diesla

Dodatki

Oleje

Oleje silnikowe, przekładniowe oraz do skrzyń automatycznych.

Oleje

Płyny

Płyny do układów wspomagania, hamulcowe oraz chłodnicze.

Płyny

Przekładnie ręczne / dyferencjały

Amsoil i Ravenol - oleje przekładniowe, na których możesz polegać

Skrzynia biegów to jeden z najbardziej newralgicznych podzespołów w konstrukcji każdego pojazdu. Poddawana dużym przeciążeniom jest także jednym z tych elementów, przez którego awarię musimy oddać samochód, motocykl czy ciągnik w ręce mechaników. Warto zadbać o żywotność przekładni aplikując do niej oleje najlepszych producentów. Uzupełniając ich poziom i zmieniając wg. obranych interwałów zawsze na czas. 

Nasza oferta bazuje na amerykańskich i niemieckich olejach przekładniowych. Zarówno Amsoil, jak i Ravenol wyznaczają wysokie standardy branżowe. Posiadamy na półkach oleje dostępne w różnej pojemności opakowań. Lepkości 75W, 75W-80, 75W-85, 75W-90, 75W-140 a także 80W-90 to podstawa naszego portfolio. Pośród nich wybierzesz płyn właściwy dla Twojego pojazdu, niezależnie od tego, czy chodzi o samochód osobowy, ciężarówkę czy jednoślad. Proponowane przez nas oleje sprawdzą się także w niskich temperaturach eksploatacji samochodów parkowanych zimą pod chmurką. Ciąganie przyczep i ogólnie pojęte trudne warunki pracy także nie stanowią problemu. 

Wybór produktów w tej kategorii może być niekiedy sporym wyzwaniem. Szczególnie dla osób, dla których samochód jest raczej narzędziem do przemieszczania się, a nie obiektem pasji. Wychodząc naprzeciw takim Klientom oferujemy możliwość pełnego wsparcia technicznego. Zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@czarnepaliwo.pl.