Katalog

Włączone filtry:
Specyfikacja API
Specyfikacja Mercedes-Benz
Specyfikacja Chrysler
Specyfikacja GM
Specyfikacja US Military

Informacja

Przekładnie ręczne / dyferencjały  Jest 23 produktów.

Amsoil i Ravenol - oleje przekładniowe, na których możesz polegać

Skrzynia biegów to jeden z najbardziej newralgicznych podzespołów w konstrukcji każdego pojazdu. Poddawana dużym przeciążeniom jest także jednym z tych elementów, przez którego awarię musimy oddać samochód, motocykl czy ciągnik w ręce mechaników. Warto zadbać o żywotność przekładni aplikując do niej oleje najlepszych producentów. Uzupełniając ich poziom i zmieniając wg. obranych interwałów zawsze na czas. 

Nasza oferta bazuje na amerykańskich i niemieckich olejach przekładniowych. Zarówno Amsoil, jak i Ravenol wyznaczają wysokie standardy branżowe. Posiadamy na półkach oleje dostępne w różnej pojemności opakowań. Lepkości 75W, 75W-80, 75W-85, 75W-90, 75W-140 a także 80W-90 to podstawa naszego portfolio. Pośród nich wybierzesz płyn właściwy dla Twojego pojazdu, niezależnie od tego, czy chodzi o samochód osobowy, ciężarówkę czy jednoślad. Proponowane przez nas oleje sprawdzą się także w niskich temperaturach eksploatacji samochodów parkowanych zimą pod chmurką. Ciąganie przyczep i ogólnie pojęte trudne warunki pracy także nie stanowią problemu. 

Wybór produktów w tej kategorii może być niekiedy sporym wyzwaniem. Szczególnie dla osób, dla których samochód jest raczej narzędziem do przemieszczania się, a nie obiektem pasji. Wychodząc naprzeciw takim Klientom oferujemy możliwość pełnego wsparcia technicznego. Zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@czarnepaliwo.pl.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów