Przekładnie ręczne / dyferencjały  Jest 15 produktów.

Amsoil, Penrite Oil, Mitasu, Ravenol - oleje przekładniowe, na których możesz polegać

Skrzynia biegów to jeden z najbardziej newralgicznych podzespołów w konstrukcji każdego pojazdu. Poddawana dużym przeciążeniom jest także jednym z tych elementów, przez którego awarię musimy oddać samochód, motocykl czy ciągnik w ręce mechaników. Dlatego też warto zadbać o żywotność przekładni aplikując do niej oleje najlepszych producentów, jak chociażby Amsoil, Penrite Oil, Mitasu czy Ravenol. Znajdziesz je na CzarnePaliwo.pl.

W naszej ofercie królują oleje przekładniowe do manualnych  skrzyń biegów producentów wyspecjalizowanych w tworzeniu płynów wspierających funkcjonowanie pojazdów, których dokonania doceniają fani czterech kółek na wszystkich kontynentach. Są wśród nich australijski Penrite Oil, niemiecki Ravenol oraz amerykański Amsoil, które niezmiennie od ubiegłego stulecia wyznaczają standardy olejów silnikowych i przekładniowych. W naszej ofercie tej kategorii produktowej posiadamy oleje dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. W naszym asortymencie znajdziesz oleje przekładniowe różnych lepkości: 5W30, 75W, 75W80, 75W85, 75W90, 80W90 oraz 75W140, pośród których wybierzesz płyn właściwy dla Twojego pojazdu, niezależnie od tego, czy chodzi o samochód osobowy, ciężarówkę czy jednoślad. Proponowane przez CzarnePaliwo.pl oleje do manualnych skrzyń biegów i dyferencjałów sprawdzą się także w niskich temperaturach czy innych trudnych dla tych mechanizmów warunkach zapewniając ich ochronę i prawidłowe funkcjonowanie nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Wybór produktów w kategorii oleje przekładniowe może być sporym wyzwaniem, szczególnie dla osób, dla których samochód jest raczej narzędziem do przemieszczania się, a nie obiektem pasji. Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy mimo skromniejszej wiedzy wciąż chcieliby mieć właściwie dobrany i najwyższej klasy olej w swojej skrzyni biegów, oferujemy możliwość pomocy przy jego wyborze. Zachęcamy do kontaktu z ekspertami sklepu CzarnePaliwo.pl, którzy sprawnie wskażą odpowiednie dla danego mechanizmu oleje.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów