Dodatki

Dodatki do olejów, benzyny czy diesla

Dodatki

Oleje

Oleje silnikowe, przekładniowe oraz do skrzyń automatycznych.

Oleje

Płyny

Płyny do układów wspomagania, hamulcowe oraz chłodnicze.

Płyny

"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus - nie wiem, kto jest autorem tych słów. Może usłyszałem je w jakiejś rozmowie, a może przeczytałem w jakiejś publikacji. Trudno mi sobie przypomnieć moment, w którym stałem się ich świadom, ale wywarły na mnie tak duży wpływ, że chętnie się nimi dzielę z innymi ludźmi.

Pasja rodzi profesjonalizm, Kiedy bowiem robimy coś z pasją, staramy się zrobić to najlepiej jak potrafimy. Dla samych siebie. Dla osobistej satysfakcji.

Profesjonalizm daje jakość. To znaczy, że im lepiej coś robimy, tym lepszą jakość uzyskujemy. Profesjonalizm to proces, a nie punkt docelowy. Trudno określić, w którym miejscu stajemy się profesjonalistami. Myślę, że największymi profesjonalistami są amatorzy, czyli miłośnicy tego, co robią - ci, którzy nie robią tego dla pieniędzy. Często o profesjonalizmie mówimy, mając na myśli zawodowców, czyli osoby czerpiące korzyści finansowe ze swojej pracy - i wyłącznie dla tych korzyści podnoszące swój profesjonalizm. Dla mnie największym profesjonalistą jest amator, który robiłby to, co robi, nawet wtedy, gdyby nikt mu za to nie płacił.

Jakość to luksus w dzisiejszych czasach..." - J. Walkiewicz, Pełna moc możliwości, Wydawnictwo Helion, Gliwice 2014.

Authorized Archoil Dealer in Poland / lis 2014 - obecnie
Certified Penrite Oil Dealer / gru 2014 - obecnie
Certified Amsoil Dealer / paź 2015 - obecnie
Official Mitasu Oil Corporation Dealer in Poland / lut 2016 - obecnie
Certified Ravenol Dealer / lis 2017 - obecnie