Archoil AR6400 430ml Zobacz większe

Archoil AR6400-P MAX 400ml

Nowy

9 Przedmioty

98,00 zł

Więcej informacji

ARCHOIL AR6400-P MAX jest potężnym nowej generacji dodatkiem do paliwa na bazie najnowszych wysokiej wytrzymałości polieteroamin (PEA), który szybko i bezpiecznie usuwa gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z układu paliwowego i silnika. Następnie, dodatkowe zaawansowane modyfikatory spalania podwyższają do maksimum wydajność i skuteczność procesu spalania pomagając w usuwaniu i dopalaniu węglowodorowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

AR6400-P MAX to następca AR6400 który szybko przywracają utracone osiągi silnika i ekonomikę spalania. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z wtryskiwaczy i komory spalania co poprawia efektywność spalania i umożliwia bardziej wydajną pracę systemu kontroli emisji (także sond tlenowych jak i konwerterów katalitycznych).

· Zmywa szkodliwe depozyty i zapobiega ich gromadzeniu się w przyszłości
· Przywraca wydajność paliwa
· Przywraca ekonomikę spalania
· Przywraca utraconą moc i osiągi
· Wyrównuje pracę na biegu jałowym
· Redukuje szkodliwe emisje
· Chroni układ paliwowy i silnik

AR6400-P MAX zawierają najwyższą bezpieczną ilość PEA i towarzyszących preparatów dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania.

AR6400-P MAX jest odpowiedni do wszystkich silników 4-suwowych benzynowych zasilanych benzynami każdego typu również z domieszkami etanolu.

AR6400-P MAX zawiera najnowszy katalizator spalania Archoil oraz modyfikator tarcia dla ochrony układu paliwowego oraz silnika, w dawce odpowiedniej do potężnej siły detergentów.

Butelka AR6400-P MAX 400ml wystarcza na 40 do 80 litrów benzyny.

Stosuj co około 8000km lub jednorazowo jeśli następnie regularnie dodajesz AR6900-P MAXdo paliwa.

Opinie

Oceń 
Zbigniew W 2016-07-16

Skoda Yeti 1.4 TSI CAXA 2012

Nie mam czasu na stosowanie dodatków, które dolewa się do paliwa przy każdym tankowaniu. Z tego względu zdecydowałem się na AR6400. Używam go raz na kilka tysięcy kilometrów i póki co nie doświadczyłem żadnych problemów ze strony układu paliwowego. Silnik równo pracuje na biegu jałowym i pod obciążeniem. Polecam!

  • 2 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Archoil AR6400-P MAX 400ml

Archoil AR6400-P MAX 400ml

Napisz opinię