Ravenol LTC Protect C12++ Premix -40'C 1,5L Zobacz większe

Ravenol LTC Protect C12++ Premix -40'C 1,5L

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

34,00 zł

Więcej informacji

RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant PREMIX -40oto gotowy do użycia płyn do chłodnic (koncentrat zmieszany z wodą), przyjazny dla środowiska niezawierający boranów, azotynów i fosforanów, przeznaczony do stosowania w układach chłodzenia silników spalinowych, oparty na 1,2-ethanediolu (glikolu monoetylenowym), gwarantujący bezobsługową ochronę przed korozją i mrozem. Jest opracowany na bazie inhibitorów o potwierdzonym działaniu oraz połączeniu krzemianów z organicznymi dodatkami w technologii OAT, płyn o przedłużonej żywotności. Chroni układ chłodzenia przed korozją, zamarzaniem, a latem przed przegrzaniem. O jakości płynu do chłodnic nie decyduje już tylko odporność na zamarzanie (która w przypadku produktu na bazie glikolu etylenowego występuje automatycznie) lecz jego działanie antykorozyjne, ponieważ producenci samochodów wymagają od płynów do chłodnic długotrwałej ochrony przed zamarzaniem, korozją i kawitacją.

Nawet w lecie trzeba używać płynu niezamarzającego ponieważ ochroni on także przed korozją, kawitacją oraz przegrzaniem. Instrukcja użytkowania: uzupełnić braki w chłodnicy.

Właściwości:

  • doskonały do silników w całości aluminiowych
  • posiada wysoką rezerwę alkaliczną
  • zawiera wysokiej jakości dodatki antykorozyjne dla optymalnej ochrony przed korozją dla wszystkich metali i stopów metali stosowanych w układach chłodzących, w tym aluminium
  • zapobiega powstawaniu osadów i piany w układzie chłodzenia
  • kompatybilny z elastomerami stosowanymi w chłodnicach samochodowych
  • mieszalny z innymi rodzajami płynów do chłodnic

Specyfikacje: MAN 324 Typ Si-OAT, MB 326.5, Porsche od roku 97 Boxster, Cayman, Cayenne, Panamera, VW G012A8GM1, G012A8GM8, G012A8GM9, Chrysler MS.90032, Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA.

Opis produktu na stronie producenta

Karta danych technicznych

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Ravenol LTC Protect C12++ Premix -40'C 1,5L

Ravenol LTC Protect C12++ Premix -40'C 1,5L

Napisz opinię

Produkty powiązane