Dodatki

Dodatki do olejów, benzyny czy diesla

Dodatki

Oleje

Oleje silnikowe, przekładniowe oraz do skrzyń automatycznych.

Oleje

Płyny

Płyny do układów wspomagania, hamulcowe oraz chłodnicze.

Płyny

Dodatki

Dodatki do oleju i dodatki do paliw Amsoil i Archoil

Z istotności i różnorodności roli, które pełnią oleje silnikowe zdają sobie zapewne sprawę wszyscy kierowcy. Bez odpowiednio dobranego oleju trudno oczekiwać właściwego funkcjonowania silnika, a co za tym idzie osiągnięcia pełnych możliwości pojazdu, w tym jego wysokiej kultury pracy. Są jednak sytuacje, w których nawet najlepiej dobrany olej silnikowy nie jest wystarczającym środkiem. Wtedy z pomocą przychodzą dodatki do paliw i olejów, które znajdziesz w sklepie internetowym CzarnePaliwo.pl.

Czym zatem są dodatki do oleju i dodatki do paliw? To nic innego jak substancje uszlachetniające, których właściwości umożliwiają podniesienie wydajności działania silnika czy też podniesienia efektywności procesu spalania, który zresztą na pracę silnika ma duży wpływ . Jedne produkty mają za zadanie podnosić wytrzymałość oleju, zmniejszać spalanie, regenerować zużyte podzespoły i działać prewencyjnie, jeszcze inne czyścić silnik ze złogów i zanieczyszczeń. Dodatki do oleju i dodatki do paliw warto stosować przede wszystkim w trzech przypadkach: profilaktycznie zgodnie z przysłowiem – jak dbasz, tak masz, w starszych silnikach, które wymagają rewitalizacji oraz młodszych modelach użytkowanych z dużą intensywnością (np. sportowa jazda). Należy pamiętać również, że by osiągnąć maksymalną efektywność działania układu napędowego należy sięgać po odpowiednio dobrane dodatki sprawdzonych marek. Do tych należą Amsoil czy Archoil. Na wirtualnych regałach sklepu CzarnePaliwo.pl nie tylko znawcom motoryzacji oferujemy dodatki uszlachetniające najwyższej jakości, których formuła została opracowana w laboratoriach Amsoil i Archoil.

Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów mamy dodatki do benzyny, dodatki do oleju napędowego i dodatki do oleju, dzięki którym Twój pojazd będzie stać na nieco więcej niż dotychczas. Opowiedz naszym konsultantom o wyzwaniach, którym musi sprostać Twój pojazd, a oni pomogą Ci wybrać sprawdzone i dostosowane do Waszych potrzeb produkty.