Katalog

Włączone filtry:
Specyfikacja ILSAC
Specyfikacja JASO
Specyfikacja Nissan
Specyfikacja Honda

Informacja

Silnikowe Jest 141 produktów.

Zadbaj o swój samochód stosując oleje silnikowe Amsoil lub Ravenol

Niczym kania dżdżu silnik Twojego pojazdu potrzebuje oleju silnikowego, który zagwarantuje mu sprawne funkcjonowanie na długie lata.  Redukcja tarcia, ochrona przed korozją, pielęgnacja uszczelnień, zapobieganie pienieniu się oraz zapewnienie czystości to tylko najważniejsze funkcje, które pełnią oleje silnikowe. Nie może więc dziwić fakt, że to właśnie oleje silnikowe o odpowiednich parametrach zwiększają prawdopodobieństwo, że pokonasz setki tysięcy kilometrów bez konieczności przymusowego postoju w warsztacie mechanika. Bez nadmiernego poboru oleju i bez niepotrzebnych nerwów.

Pamiętaj jednak, że olej olejowi nie równy. Wybierając właściwe produkty warto zwrócić uwagę na rekomendacje producenta Twojego pojazdu - lepkość oleju oraz wymagane specyfikacje czy też aprobaty. Następnie pośród tego typu produktów można wybrać te o korzystniejszych parametrach. Zwraca się uwagę na punkty płynięcia i zapłonu, CCS, HTHS, odparowalność, popiołowość i wielkość liczby zasadowej. 


Na CzarnePaliwo.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką może odgrywać olej w Twoim silniku, dlatego stawiamy na sprawdzonych producentów z wyższej półki. Podchodzimy poważnie do każdego tematu doboru oleju. W naszej ofercie posiadamy ponad czterysta produktów, które możesz filtrować w podziale na kategorie. Posiadamy oleje silnikowe zgodne ze specyfikacjami wielu marek samochodowych (Mazda, Honda, Fiat, Chrysler, Porsche, Renault, BMW, Mercedes, Volkswagen, Ford czy Opel). Także te z oficjalnymi aprobatami uprawniającymi do stosowania podczas okresu gwarancyjnego. Oleje silnikowe przeznaczone zarówno do silników benzynowych, jak i diesli. W naszym sklepie możesz szukać olejów spełniających normy jakościowe API (American Petroleum Institute) lub jego europejskiej odpowiedniczki – ACEA. Sprawdź ofertę CzarnePaliwo.pl i wybierz olej, który najlepiej wesprze silnik Twojego pojazdu.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 141 elementów