Katalog

Specyfikacja ILSAC
Specyfikacja JASO
Specyfikacja Porsche
Specyfikacja Nissan
Specyfikacja Honda
Specyfikacja API
Specyfikacja Mercedes-Benz
Specyfikacja Chrysler
Specyfikacja GM
Specyfikacja BTR
Specyfikacja US Military

Informacja

Oleje Jest 215 produktów.

AMSOIL, PENRITE OIL, MITASU, RAVENOL - OLEJE SAMOCHODOWE, KTÓRYM MOŻESZ UFAĆ

O roli oleju silnikowego można by napisać niecienką książkę. Dość powiedzieć, że regularna wymiana oleju to jeden z podstawowych obowiązków eksploatacyjnych właściciela pojazdu. Oleje silnikowe pełnią szereg funkcji. Wśród najważniejszych możemy wymienić: smarowanie współpracujących elementów oraz ochrona ich przed zużyciem, redukcja tarcia, ochrona antykorozyjna, ochrona uszczelnień, zapobieganie pienieniu się czy dbanie o czystość powierzchni w silniku. Sami przyznacie, że jest tego całkiem sporo, co sprawia, że oleje samochodowe, mówiąc kolokwialnie, mogą robić różnicę.


Mówiąc o olejach samochodowych musimy mieć na uwadze, że regularne uzupełnianie poziomu oleju w silniku czy skrzyni biegów to nie wszystko, co możesz robić dla swojego jedno lub dwuśladu. Równie istotne, a może nawet ważniejsze, jest to, jakie oleje samochodowe stosujesz. Dobry olej silnikowy powinien cechować się wyśrubowanymi właściwościami smarnymi, czyszczącymi, lepkościowymi, przeciwkorozyjnymi czy przeciewpiennymi. Powinien też być odporny na utlenianie. Takie oleje samochodowe znajdziesz w sklepie internetowym CzarnePaliwo.pl.


W ręce naszych Klientów – tak odwiecznych fanów motoryzacji, jak ich świeżo upieczonych kierowców właśnie przyklejających zielony listek na tylnej klapie swojego auta – oddajemy oleje samochodowe uznanych w branży automotive marek: Amsoil, Penrite Oil, Mitasu, Ravenol. Prezentowane przez nas oleje samochodowe to swoista czołówka w swoich kategoriach produktowych. Wśród naszych produktów mamy oleje silnikowe, oleje do przekładni ręcznych i skrzyń automatycznych. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do olejów samochodowych. Również właściciele motocykli, lekkiego i ciężkiego sprzętu budowlanego czy nawet łodzi znajdą tu oleje dla swoich pojazdów czy jednostek pływających.


Sprawdź ofertę olejów marek Amsoil, Penrite Oil, Mitasu, Ravenol i poznaj oleje samochodowe, za które Twój pojazd chciałby Ci podziękować.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 215 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 215 elementów