Filtruj według

Specyfikacja Honda

Specyfikacja Honda

Specyfikacja ILSAC

Specyfikacja ILSAC

Specyfikacja Cummins

Specyfikacja Cummins

Specyfikacja MAN

Specyfikacja MAN

Specyfikacja ZF

Specyfikacja ZF

Specyfikacja Nissan

Specyfikacja Nissan

Specyfikacja US Military

Specyfikacja US Military

Dodatki

Dodatki do olejów, benzyny czy diesla

Dodatki

Oleje

Oleje silnikowe, przekładniowe oraz do skrzyń automatycznych.

Oleje

Płyny

Płyny do układów wspomagania, hamulcowe oraz chłodnicze.

Płyny

Oleje

AMSOIL I RAVENOL - OLEJE, KTÓRYM MOŻESZ UFAĆ

O roli oleju silnikowego można by napisać niecienką książkę. Dość powiedzieć, że regularna wymiana oleju to jeden z podstawowych obowiązków eksploatacyjnych właściciela pojazdu. Oleje silnikowe pełnią szereg funkcji. Wśród najważniejszych możemy wymienić: smarowanie współpracujących elementów oraz ochrona ich przed zużyciem, redukcja tarcia, ochrona antykorozyjna, pielęgnacja uszczelnień, zapobieganie pienieniu się, chłodzenie silnika czy utrzymywanie go w czystości. Jest tego całkiem sporo, co sprawia, że oleje samochodowe mogą robić różnicę.

Mówiąc o olejach samochodowych musimy mieć na uwadze, że regularne uzupełnianie poziomu oleju w silniku czy skrzyni biegów to nie wszystko, co możesz robić dla swojego jedno lub dwuśladu. Równie istotne, a może nawet ważniejsze, jest to, jakie oleje samochodowe stosujesz. Dobry olej silnikowy powinien cechować się możliwie najlepszymi właściwościami smarnymi, czyszczącymi, przeciwkorozyjnymi czy przeciwpiennymi. Powinien też być odporny na utlenianie. Takie oleje samochodowe znajdziesz w sklepie internetowym CzarnePaliwo.pl.

W ręce naszych Klientów – tak odwiecznych fanów motoryzacji, jak i świeżo upieczonych kierowców - oddajemy oleje samochodowe uznanych w branży marek Amsoil i Ravenol. Prezentowane produkty to swoista czołówka. Oferujemy oleje silnikowe, oleje do przekładni ręcznych i skrzyń automatycznych, oleje do dyferencjałów. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do obsługi samochodów. Również właściciele motocykli, lekkiego i ciężkiego sprzętu budowlanego czy nawet łodzi znajdą tu oleje dla swoich pojazdów i jednostek pływających.