Modyfikatory tarcia  Jest 4 produktów.

Dodatki do olejów Archoil: modyfikatory tarcia


Dodatki do olejów wzmacniają właściwości chroniące olejów silnikowych. Ich stosowanie, szczególnie w przypadkach gdy mówimy o starszych modelach silników lub tych nowszych intensywnie eksploatowanych, może przełożyć się na wydłużenie niezawodności silnika lub tchnięcie weń drugiego życia.


Jednym z typów dodatków do olejów są modyfikatory tarcia. Ich działanie wzmacnia właściwości ochronne oleju, który w silniku jest odpowiedzialny między innymi za redukcję tarcia i zużycia komponentów silnika. Modyfikatory tarcia zwiększają odporność oleju na pracę pod obciążeniem dzięki zaawansowanej technologii, którą gwarantuje marka Archoil. Oferujemy modyfikatory tarcia bazujące na syntetycznej technologii estrowej Molibdenu & Nano Dwusiarczku Wolframu (Mo-WS2) oraz modyfikatory tarcia oparte o nanoboran potasu, który jest zdecydowanie skuteczniejszy od preparatów uszlachetniających zawierających mikro bor. W naszej ofercie sygnowanej logo Archoil znajdziesz zarówno modyfikatory tarcia do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. 

 
Dobór odpowiedniego dodatku do oleju dla wielu kierowców może stanowić wyzwanie porównywalne z ukończeniem rajdu Dakar. Wybierając modyfikatory tarcia warto skorzystać z pomocy przewodnika – kompetentnej osoby, która zna temat olejów, płynów i smarów wykorzystywanych w motoryzacji od podszewki. Właśnie takim człowiekiem jest konsultant serwisu CzarnePaliwo.pl czekający na Twoje pytania po drugiej stronie słuchawki telefonicznej czy komputera. Jego wskazówki z łatwością pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu produktów i wybrać modyfikator tarcia odpowiedni dla konkretnego modelu silnika i sposobu użytkowania pojazdu. Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym konsultantem i już dziś zadbaj o jeszcze lepszą ochronę silnika.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów