Płukanki Jest 4 produktów.

Płukanki do silników Archoil, Amsoil oraz Mitasu


Siła wprawiająca pojazd w ruch nie jest jedynym rezultatem pracy silnika. W procesie tym powstają także „efekty uboczne” w postaci zanieczyszczeń, które są nieodzownym elementem zjawiska spalania paliwa. Nieuniknione szkodliwe depozyty, jak w języku fachowym określamy wspomniane zanieczyszczania, mają swoje negatywne przełożenie na kulturę pracy silnika. W rezultacie nagromadzenia się depozytów silnik m.in. traci swoją kompresję. By zapobiec temu procederowi, branża motoryzacyjna w kooperacji z przemysłem petrochemicznym stworzyła płukanki do silników, które skutecznie czyszczą silniki z nagarów, laków i gum. Skutecznie i bezpiecznie, pod warunkiem, że mówimy o bezpiecznych dla uszczelnień produktach renomowanych producentów, do których z pewnością należą Amsoil, Archoil i Mitasu.


Płukanki do silników wydłużają żywotność oleju będąc przy tym bezpieczne dla jego poszczególnych podzespołów. Można ich używać także w przypadku pojazdów wyposażonych w filtry cząstek stałych, turbosprężarki i konwertery katalityczne. Przedstawione w tej kategorii produktowej płyny do płukania silników nadają się tak do modeli benzynowych, jak i diesla. Ich zaawansowana formuła chemiczna opracowana w laboratoriach Archoil, Amsoil i Mitasu wykorzystuje substancje (np. organiczne estry), które umożliwiają rozpuszczanie węgla, osadów i laków nie tylko w silnikach, ale także w mechanizmach różnicowych, układach wspomagania kierownicy, manualnych i automatycznych skrzyniach biegów. Oprócz właściwości czyszczących, płukanki do siników działają także regenerująco na uszczelnienia (Archoil AR2300).


Zapytaj naszych doradców, jak optymalnie dobrać płukanki do silników i pozwól silnikowi swojego wozu złapać drugi oddech dzięki płynom do płukania silników dostępnym na CzarnePaliwo.pl.  

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów